Menu Link Revisions (1.0.0) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revisions
th: รุ่น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
th: @type: แก้ไขรุ่น %title เป็นรุ่น %revision

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ
