Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Draft
ug: كوپىيە
