Menu Link Revisions (1.0.0) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Menu
uk: Меню

en: Notes
uk: Примітки

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Created
uk: Створено

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Active
uk: Активно

en: Custom
uk: Власний

en: Revisions
uk: Редакції

en: Authored by
uk: Автор

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Revert
uk: Відновити

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: Changed
uk: Змінено

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Delete revision
uk: Видалити редакцію

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Draft
uk: Чернетка

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
uk: Знищена версія %revision матеріалу %title.

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію

en: @language_name revisions for %title
uk: Редакції мовою @language_name для %title
