Menu Link Revisions (1.0.0) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Notes
vi: Ghi chú

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Publishing options
vi: Tùy chọn xuất bản

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
vi: Bạn có chắc muốn trở lại về bản duyệt từ %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
vi: Bạn có chắc là muốn xoá bản duyệt từ %revision-date?

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: Draft
vi: Nháp

en: Copy of the revision from %date.
vi: Bản sao của bản duyệt từ %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
vi: @type: đã đưa %title trở lại bản duyệt %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
vi: Đã xóa %title bản duyệt %revision.

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
