Menu Link Revisions (1.0.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
