Menu Link Revisions (1.0.1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Menu
ar: القائمة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Expanded
ar: موسع

en: Custom
ar: مخصّص

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored by
ar: بواسطة

en: Create new revision
ar: إنشاء نسخة جديدة

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: تأكيد متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ar: @type: تم إعادة %title إلى وضعه في النسخة %revision.

en: Current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: @date by @username
ar: @date بواسطة @username
