Menu Link Revisions (1.0.1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bs: @type: povraćen %title revizijom %revision.
