Menu Link Revisions (1.0.1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Notes
cs: Poznámky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Menu name
cs: Název menu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
cs: @type: vrácena revize %title %revision.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.

en: Set as current revision
cs: Označit jako aktuální revizi
