Menu Link Revisions (1.0.1) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Created
eo: Kreita

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Custom
eo: Propra

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
eo: @type: malfarita %title revizio %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
eo: Forigis %title revizio %revision

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
