Menu Link Revisions (1.0.1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Menu
et: Menüü

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Deleted %title revision %revision.
et: Kustuta %title versioon %revision.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
