Menu Link Revisions (1.0.1) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Menu
fi: Valikko

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Created
fi: Luotu

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Custom
fi: Oma

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fi: @type: palautettiin käyttöön %title versio %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
fi: Poistettu %title versio %revision.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
