Menu Link Revisions (1.0.1) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Menu
gl: Menú

en: Notes
gl: Notas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: Expanded
gl: Expandida

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
gl: Borrouse a revisión %revision de %title

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.
