Menu Link Revisions (1.0.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
