Menu Link Revisions (1.0.1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Menu
he: תפריט

en: Notes
he: הערות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: Expanded
he: מורחב

en: Custom
he: מותאם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: @language_name revisions for %title
he: גרסאות עבור %title ב@language_name
