Menu Link Revisions (1.0.1) - en to no translation catalogue (36 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Author
no: Forfatter

en: Enabled
no: Aktivert

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Weight
no: Vekt

en: Label
no: Etikett

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Menu
no: Meny

en: Notes
no: Notater

en: Unknown
no: Ukjent

en: Created
no: Opprettet

en: Expanded
no: Utvidet

en: Custom
no: Tilpasset

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Menu name
no: Menynavn

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Revision information
no: Versjonsinformasjon

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision tilbakeført.

en: Deleted %title revision %revision.
no: %title omlegging %revision slettet.

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
