Menu Link Revisions (1.0.1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Notes
nn: Notat

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Deleted %title revision %revision.
nn: %title utgåve %revision sletta.

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
