Menu Link Revisions (1.0.1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Menu
oc: Menú

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Changed
oc: Modificat

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
oc: @type  : « %title » remplaçat per la revision %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
oc: %title version %revision suprimit.

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
