Menu Link Revisions (1.0.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
