Menu Link Revisions (1.0.1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
