Menu Link Revisions (1.0.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Revision
ps: بياكتون
