Menu Link Revisions (1.0.1) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Menu
ro: Meniu

en: Notes
ro: Note

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: Expanded
ro: Expandat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Revisions
ro: Revizii

en: Authored by
ro: Autor

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Revert
ro: Revenire

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți revenirea la revizia din %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți să ștergeți revizia din %revision-date?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Revision information
ro: Informații revizie

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ro: @type: readus la reviyia %revision a %title.

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: Set as current revision
ro: Setează ca revizie curentă
