Menu Link Revisions (1.0.1) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Menu
ru: Меню

en: Notes
ru: Примечания

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Custom
ru: Собственная

en: Revisions
ru: Редакции

en: Authored by
ru: Автор

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Revert
ru: Вернуть

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Changed
ru: Изменение

en: Menu name
ru: Название меню

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите вернуться к редакции от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ru: Вы действительно хотите удалить редакцию от %revision-date?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Delete revision
ru: Удалить редакцию

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Copy of the revision from %date.
ru: Копия редакции от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ru: @type: материал %title возвращен к редакции %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
ru: Для %title удалена редакция %revision.

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Briefly describe the changes you have made.
ru: Кратко опишите внесённые вами изменения.

en: @date by @username
ru: @date от @username

en: Set as current revision
ru: Установить как текущую редакцию

en: @language_name revisions for %title
ru: @language_name ревизия %title
