Menu Link Revisions (1.0.1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Notes
sk: Poznámky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Delete revision
sk: Zmazať revíziu

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
sk: Odstránené %title revízia %revision.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.
