Menu Link Revisions (1.0.1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Preview
sq: Shikoje

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
sq: U eleminua revizioni %revision i %title.
