Menu Link Revisions (1.0.1) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Menu
tr: Menü

en: Notes
tr: Notlar

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: Custom
tr: Özel

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: @type: reverted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü geri alındı.

en: Deleted %title revision %revision.
tr: %title sürüm %revision silindi.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: Set as current revision
tr: Geçerli sürüm olarak ayarla
