Menu Link Revisions (1.0.1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Menu
bg: Меню

en: Notes
bg: Бележки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
bg: Изтрита %title редакция %revision.
