Menu Link Revisions (1.0.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Menu
bn: মেনু

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
