Menu Link Revisions (1.0.1) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།

en: @type: reverted %title revision %revision.
dz: @type: རྒྱབ་ལོག་ཡོད་པའི་ %title བསྐྱར་སྦྱོང་ %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
dz: བཏོན་གཏང་ཡོད་པའི་%title revision %revision.
