Menu Link Revisions (1.0.1) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Menu
el: Μενού

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
el: @type: έγινε επαναφορά του %title, αναθεώρηση %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
el: Διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
