Menu Link Revisions (1.0.1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: Custom
jv: Kostum

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
