Menu Link Revisions (1.0.1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
lv: Dzēsta %title revīzija %revision.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
