Menu Link Revisions (1.0.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
