Menu Link Revisions (1.0.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
