Menu Link Revisions (1.0.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
