Menu Link Revisions (1.0.1) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Notes
pl: Notatki

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Custom
pl: Własne

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Revert
pl: Przywróć

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Deleted %title revision %revision.
pl: Usunięto wersję %revision węzła %title.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję
