Menu Link Revisions (1.0.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: Authored by
ur: تصنیف از
