Menu Link Weight (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Client-side hierarchical select
ja: クライアントサイド階層選択
