Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: disabled
be: адключана

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: About
be: Аб
