Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: About
ca: Detalls
