Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: disabled
es: desactivado

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: About
es: Acerca de

en: Functionality
es: Funcionalidad
