Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: About
fa: درباره
