Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: About
fi: Tietoja

en: Functionality
fi: Toiminnallisuus
