Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: disabled
fr: désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: About
fr: À propos

en: Functionality
fr: Fonctionnalité
