Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: About
hr: Opis
