Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
