Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: disabled
lv: atspējots

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: About
lv: Par
