Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: About
nl: Over

en: Functionality
nl: Functionaliteit
