Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: disabled
pl: wyłączone

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: About
pl: O stronie

en: Functionality
pl: Funkcjonalność
