Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: disabled
ro: dezactivat

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: About
ro: Despre
