Menu Link Weight (8.x-2.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
